You are currently viewing ZDROWO JEŚĆ, BY ROSNĄĆ W SIŁĘ z Fundacją TESCO  i Towarzystwem Przyjaciół Dzieci

ZDROWO JEŚĆ, BY ROSNĄĆ W SIŁĘ z Fundacją TESCO i Towarzystwem Przyjaciół Dzieci

  • Post category:aktualności

W Krakowie zainaugurowano 5. edycję ogólnopolskiego programu edukacyjnego i żywieniowego. Projekt ZDROWO JEŚĆ, BY ROSNĄĆ W SIŁĘ Fundacja TESCO kieruje do podopiecznych świetlic i ognisk wychowawczych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w całej Polsce.

Uroczyste wręczenie czeku projektowego na 10000 zł odbyło się 27.09.2017 r. w Świetlicy TPD KRAINA MARZEŃ, podczas jej oficjalnego otwarcia, w Szkole Podstawowej nr 100 na os. Albertyńskim. Prezes Fundacji TESCO- Katarzyna Michalska Miszczyk przekazała na ręce kierownika Świetlicy TPD Kraina Marzeń fundusze, które będą wykorzystywane do realizacji projektu przez najbliższy rok.

To w „Krainie Marzeń” i w 32 innych świetlicach TPD w całej Polsce, od października, dzieciaki będą odkrywały sposoby na niemarnowanie jedzenia, przemyślane zakupy, zbilansowane odżywianie i aktywny, zdrowy tryb życia- mówi Marzena Bugaj, kierownik Świetlicy TPD na os. Albertyńskim w Krakowie.

Świetlica TPD Kraina Marzeń to najmłodsza stażem Świetlica Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Krakowie. Swoją działalność rozpoczęła 7 kwietnia 2017. W codziennych działaniach oferuje wsparcie wychowawcze dla rodzin w postaci pomocy dzieciom i młodzieży w nauce, rozwój w kołach zainteresowań, wspólne wycieczki, wyjazdy, a przede wszystkim dobrze i inspirująco spędzony czas, w gronie przyjaciół. Zadanie jest finansowane przez Gminę Miejską Kraków.

Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia:  TPDKrainaMarzeń#ZDROWO JEŚĆ#FundacjaTESCO