You are currently viewing Optimo Modo dla Oddziału TPD w Trzebini

Optimo Modo dla Oddziału TPD w Trzebini

  • Post category:aktualności

[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text admin_label=”Text”]

Miło nam poinformować, że Gminno-Miejski Oddział Terenowy  Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Trzebini otrzymał prestiżowe wyróżnienie dla organizacji pozarządowych OPTIMO MODO. Jest to nagroda przyznawana przez Starostę Chrzanowskiego dla  NGO-sów wyróżniających się w działaniach  na terenie powiatu chrzanowskiego.

Oddział  TPD w Trzebini inicjuje szereg działań na rzecz osób niepełnosprawnych w społeczności lokalnej.  We wrześniu bieżącego roku zorganizował 3-dniową wycieczkę do Warszawy. Podopieczni mieli możliwość zobaczyć  Stare Miasto, zabytki, Pałac,  Łazienki , Centrum Nauk Kopernika, Świątynię Opatrzności Bożej czy Pałac w Wilanowie.

Jesień w Oddziale szykuje się bardzo pracowicie. Już na 12. października zaplanowano spotkanie w kinie Pań  ,,KIno na Obcasach”. W programie m.in.  film , pogadanka na temat  zdrowego odżywiania, pokaz akrobatyczny.  W listopadzie planuje się wyjazd z grupą do Teatru Bagatela w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy społecznych działań, inicjatywności i zaangażowania.

[/et_pb_text][et_pb_gallery gallery_ids=”26703,26702,26701,26700″ gallery_orderby=”rand”][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fb_built=”1″ fullwidth=”on”][et_pb_fullwidth_image][/et_pb_fullwidth_image][/et_pb_section]