Wolontariat Europejski w Świetlicach Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Krakowie 

[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text admin_label=”Text”]

Dokładnie rok temu, w okresie wakacyjnym, w 8 Świetlicach Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Krakowie rozpoczął się projekt goszczący Wolontariatu Europejskiego realizowany w partnerstwie ze  Stowarzyszeniem Rozwoju i Integracji Młodzieży STRIM.

Projekt „Partnership Unraveled” to już drugi roczny projekt wolontariatu w tych placówkach mający na celu zapewnienie europejskiej młodzieży możliwości wzbogacenia wiedzy, rozwoju kompetencji społecznych, zdobywania nowych umiejętności poprzez codzienną pracę w świetlicach TPD. 

W tym roku podopieczni świetlic TPD poznali Eminę z Azerbejdżanu, Juliena z Francji, Ufuka z Turcji i Astrid z Francji, z którymi wspólnie odkrywali  ciekawostki z ich krajów, poznawali języki i dobrze się bawili.

Choć projekt dobiega końca, przygoda z europejskimi wolontariuszami jest ponadczasowa! Zapamiętamy ich na zawsze i z ogromną radością będziemy wracać do pięknych wspomnień:) 

[/et_pb_text][et_pb_image src=”http://tpd.pl/wp-content/uploads/2020/07/strim_zdjęcie.jpg” align=”center”][/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]